lut
20

Opinie na temat Pachnących Saszetek do szafy – Pachnąca Szafa


image

Prezentujemy tutaj opinie na temat pachnących saszetek do szafy Pachnąca Szafa. Opinie pochodzą od naszych klientów, jak również prezentujemy tutaj wpisy jakie znaleźliśmy w internecie na temat pachnących saszetek do szafy.

„Pachnące saszetki do szafy i samochodu to produkty, dzięki którym przeniesiesz się myślami do wspomnień z dzieciństwa. W saszetce znajduje się granulat, który uwalnia przyjemny zapach w całym mieszkaniu. Wszystkie zapachy są piękne i oryginalne. Bardzo polecam!!”

Opinia pochodzi z bloga kkaarrcciiaa18.bloog.pl

 

„Saszetki do szaf są FENOMENALNE. Minął tydzień,a saszetki jak dziś powieszone pachną 😉 Coś niesamowitego.! Aż miło się sięga po ubrania,kurtkę,czy koszulę.”

Opinia pochodzi z bloga swiat-recenzji.pl

 

„Saszetki Pachnąca Szafa nie są mi obce. Od dawna goszczą w mojej szafie. Ucieszył mnie fakt, że mogłam poznać cztery najnowsze zapachy. Wszystkie saszetki, które firma ma w ofercie pięknie pachną, a te z wiosenno-letniej edycji jeszcze ładniej. Uważam, że są zdecydowanie warte swojej ceny. Zachęcam Was do powąchania ich i kupna, bo te saszetki z nowej kolekcji wyjątkowo ładnie pachną :) „

Opinia pochodzi z bloga zmojegopunktuwidzenia92.blogspot.com

 

„Saszetki zapachowe do szafy lub samochodu wypełniają ich wnętrze przyjemnym, delikatym aromatem, który utrzymuje się przez wiele tygodni. Plusy: trwały zapach, oryginalny wygląd, wszechstronne zastosowanie.”

Opinia pochodzi z bloga szkatulka-ziuzia21.blogspot.com

 

„Obecnie u mnie w szafach wiszą saszetki przyklejane do drzwiczek o zapachu Paris Paris . Pachną bardzo ładnie, można by powiedzieć, że to mieszanka orientu, świeżości i drogich perfum. Również takie saszetki umieszczam na półkach z ubraniami i w szufladach. Dzięki temu za każdym razem kiedy otwieram szafę wydobywa się z niej piękna woń, która delikatnie otula nasze ubrania. „

Opinia pochodzi z bloga malapuderniczka.pl

 

„Wszystkie zapachy pachną bardzo ładnie i świeżo. Nie drażnią i nie przyprawiają o ból głowy.”

Opinia pochodzi z bloga kobiece-przemyslenia.com.pl

 

„Saszetka pachnie mi do dziś jak otwieram szafę, choć nie tak intensywnie jak przez pierwsze 3 tygodnie… Produkt fajny, ale chyba dalej będe szukaćczegoś trwalszego”

Opinia pochodzi z fiolka86.blogspot.com