ZESTAW KOLEJKI DREWNIANEJ TRANSPORT PASAŻERSKI BIGJIGS

ZESTAW KOLEJKI DREWNIANEJ TRANSPORT PASAŻERSKI BIGJIGS

Zestaw kolejki drewnianej transport pasażerski BigJigs – kolejki drewniane Bigjigs Rails to jedna z największych serii systemów kolejki drewnianej na świecie. Oferuje ponad 150 produktów, w tym zestawy kolejek, pociągi, lokomotywy i wagoniki oraz stoły do kolejek i wiele więcej akcesoriów potrzebnych do stworzenia nawet najbardziej wyszukanej sieci kolejowych.

Share this product

Opis

Zestaw kolejki drewnianej transport pasażerski BigJigs – kolejki drewniane Bigjigs Rails to jedna z największych serii systemów kolejki drewnianej na świecie. Oferuje ponad 150 produktów, w tym zestawy kolejek, pociągi, lokomotywy i wagoniki oraz stoły do kolejek i wiele więcej akcesoriów potrzebnych do stworzenia nawet najbardziej wyszukanej sieci kolejowych. Produkty są kompatybilne z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland.

Pociągi, samoloty i pojazdy silnikowe… wszystkie łączą się w tym potężnym, drewnianym zestawie. Dodatkowo zestaw został tak zaprojektowany, aby edukować i pobudzać najzdolniejsze małe dzieci.

Zawiera:

  • lądowisko dla helikopterów,
  • łódź,
  • stację benzynową,
  • szpital.

Wymiary: 2115 × 17,5 × 72 cm cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ZESTAW KOLEJKI DREWNIANEJ TRANSPORT PASAŻERSKI BIGJIGS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *