CHODZIK DLA DZIECI DREWNIANY BIGJIGS

CHODZIK DLA DZIECI DREWNIANY BIGJIGS

Chodzik dla niemowląt BigJigs. Świetna zabawka typu dwa w jednym: jest to chodzik wspomagającego naukę chodzenia wypełniony kolorowymi klockami, które można układać w pierwsze, samodzielne budowle. Solidna drewniana konstrukcja zapewnia wsparcie, zaś zaokrąglona rączka ułatwia chwyt dla małych rączek.

Share this product

Opis

Chodzik dla niemowląt BigJigs. Świetna zabawka typu dwa w jednym: jest to chodzik wspomagającego naukę chodzenia wypełniony kolorowymi klockami, które można układać w pierwsze, samodzielne budowle. Solidna drewniana konstrukcja zapewnia wsparcie, zaś zaokrąglona rączka ułatwia chwyt dla małych rączek. Dziecko może wozić swoje ukochane klocki wszędzie! A gdy już znajdzie odpowiednie miejsce, zaczyna się zabawa.

Klocki mają różne kształty i kolory. Tylko od wyobraźni i kreatywności zależy jakie powstaną z nich zamki, wieże czy garaże dla aut. Zabawka rozwija zdolności manualne i sprzyja rozwojowi kreatywnego myślenia u Twojego dziecka, doskonale wpływa na zręczność i koordynację. Wykonano ją z materiałów najwyższej jakości, jest zgodna z europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa.

Wiek: + 12 miesięcy
Wymiary: 34 x 49 x 11,3 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CHODZIK DLA DZIECI DREWNIANY BIGJIGS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *