Wosk zapachowy Apple Cider Donut Goose Creek Candle

Wosk zapachowy Apple Cider Donut Goose Creek Candle

26.00 

Poranek! Obudź się zapachem świeżo usmażonych, pokrytych cukrem pączków jabłkowych.

Share this product

Opis

Wosk zapachowy Apple Cider Donut Goose Creek Candle. Poranek! Obudź się zapachem świeżo usmażonych, pokrytych cukrem pączków jabłkowych.

Nuty zapachowe:
Nuty górne: smażony pączek jabłkowy, słodki cukier
Nuty środkowe: cydr, gałka muszkatołowa
Nuty dolne: sklep z pączkami

Woski zapachowe Goose Creek Candle

Wyjątkowo aromatyczne i wydajne woski zapachowe Goose Creek Candle cechują się ogromną dbałością o jakość. Są to produkty o dokładnie przebadanym składzie, wyróżniające się woskiem o świetnej konsystencji, zawierającym w sobie mnóstwo olejków zapachowych. Korzystając z tych wysokiej klasy wosków, można szybko wypełnić swoje otoczenie wspaniałymi aromatami, pozwalając lepiej się odprężyć, zrelaksować i wprowadzić w lepszy nastrój. Interesujące kompozycje zapachowe sprawiają, że można bez trudu poprawić swoje samopoczucie – warto zapoznać się z dostępnymi wariantami i wybrać wśród nich swój ulubiony.

Naciesz się wyjątkowymi zapachami od Goose Creek Candle!

Wosk zapachowy Goose Creek Candle słynie także z wyjątkowej wydajności. Przy wadze 59 gramów, jest on w stanie palić się pomiędzy 50 a 80 godzin, cały czas uwalniając intensywny zapach. Dzięki wygodnemu opakowaniu oraz podzieleniu na odrębne kawałki można dawkować sobie jego spalanie wedle własnego uznania. Woski zapachowe Goose Creek Candle dają silny i przyjemny dla zmysłów aromat – z pewnością okażą się one dobrym wyborem. Nie można zapomnieć także o ich przystępności – są to woski wyjątkowo wydajne, a zakupić można je w zaskakująco przystępnych cenach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wosk zapachowy Apple Cider Donut Goose Creek Candle”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *