Świeca zapachowa w puszce Happy Birthday Bomb Cosmetics

Świeca zapachowa w puszce Happy Birthday Bomb Cosmetics

46.90 

Idealny prezent na wspaniałe urodziny: pachnąca owocowymi żelkami świeca z kolorowymi balonikami. Dzięki niej to Ty będziesz autorem najbardziej oryginalnego i zachwycającego prezentu! Zapalona świeca nie tylko oświetli pomieszczenie ciepłym blaskiem, ale także wypełni je nutami olejków eterycznych z Cytryny i Limonki, które działają pobudzająco.

Share this product

Opis

Świeca zapachowa w puszce Happy Birthday Bomb Cosmetics. Idealny prezent na wspaniałe urodziny: pachnąca owocowymi żelkami świeca z kolorowymi balonikami. Dzięki niej to Ty będziesz autorem najbardziej oryginalnego i zachwycającego prezentu! Zapalona świeca nie tylko oświetli pomieszczenie ciepłym blaskiem, ale także wypełni je nutami olejków eterycznych z Cytryny i Limonki, które działają pobudzająco.

O ŚWIECACH Bomb Cosmetics:
Firma BOMB Cosmetics wytwarza wszystkie świece RĘCZNIE i współpracuje z najlepszymi perfumiarzami w Anglii, by mieć pewność, że jej świece zapachowe będą naprawdę intensywnie i długo pachnieć oraz – przede wszystkim – że ich aromat będzie niepowtarzalny. Zawierają też czyste olejki eteryczne, które wpływają na Twój nastrój i samopoczucie! Świece wlewane są ręcznie w ozdobne puszki, które mogą być także doskonałymi, praktycznymi pojemniczkami po wypaleniu świecy! Można je oczywiście także recyrkulować (czyli wrzucić do najbliższego pojemnika na surowce wtórne).

Czas palenia: 35-40 godzin

WAŻNE – Instrukcja używania: Ustaw świecę na powierzchni odpornej na żar (najlepiej na podstawce na świece). By uniknąć zbyt dużego lub kopcącego płomienia, upewnij się, że knot świecy ma nie więcej niż 5 mm (lub przytnij go do takiej długości). Zgaś świecę, kiedy pozostanie ok. 5 mm wosku. Upewnij się, że świeca stoi z daleka od łatwopalnych materiałów, nie stoi w przeciągu ani w pobliżu jakichkolwiek źródeł ciepła (np. kominka, telewizora, grzejnika). Nie trzymaj w pobliżu wosku żadnych odpadów, np. zużytych zapałek czy kawałków knota. Nie przemieszczaj świecy, gdy jest zapalona lub gdy wosk jest roztopiony. Trzymaj z daleka od dzieci i zwierząt! NIGDY NIE POZOSTAWIAJ ZAPALONEJ ŚWIECY BEZ NADZORU.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Świeca zapachowa w puszce Happy Birthday Bomb Cosmetics”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *