Duża Świeca Trilogy Amethyst Sky WoodWick

Duża Świeca Trilogy Amethyst Sky WoodWick

148.00 

Amethyst Sky – aromaty lawendy i tuberozy przeplatają się z nutami jaśminu, olejku Ylang Ylang, wanilii i zamszu.

Kategoria:

Share this product

Opis

Duża Świeca Trilogy Amethyst Sky WoodWick to trzy warstwy koloru i aromatu połączono, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach: Amethyst & Amber, Suede & Sandalwood, Smoked Jasmine.

Amethyst Sky – aromaty lawendy i tuberozy przeplatają się z nutami jaśminu, olejku Ylang Ylang, wanilii i zamszu.

Duże świece Woodwick Trilogy

Woodwick świece Trilogy to ciekawe modele świec służące między innymi do aromaterapii. Trzy kolorowe warstwy wosku zapachowego zamknięte są w estetycznym szklanym pojemniku. Dzięki temu można rozkoszować się nie tylko aromatem, ale także bardzo ciekawym wyglądem świecy Trilogy. Oryginalny wygląd idzie tutaj w parze z szykiem i elegancją, dlatego też świece te idealnie nadają się do wykorzystania jako elementy ozdobne i dekoracyjne.

Zastosowanie trzech warstw wosku gwarantuje niesamowite doznania aromatyczne. Podczas wypalania się uwalniane są bowiem coraz to ciekawsze nuty zapachowe. Każda warstwa oznacza inny zapach, który został zamknięty w tej cudownej kompozycji. Skwierczący dźwięk podczas wypalania wprowadza dodatkowo niesamowicie romantyczny klimat, a wynika on ze specjalnej budowy świecy. Otóż chodzi konkretnie o drewniany i elegancki knot, który zapewnia ciekawe doznania i wrażenia. Są to bardzo wydajne świece palące się przez ponad 175 godzin. Woodwick świece Trilogy pozwalają, więc zagłębić się w prawdziwej rozkoszy i przyjemności na długi czas.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Duża Świeca Trilogy Amethyst Sky WoodWick”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *