Duża świeca Ocean Splash Classic Candle

Duża świeca Ocean Splash Classic Candle

124.00 

Orzeźwiający jak morska bryza. Główną nutą zapachową jest wyrazisty, morski zapach otulony kwiatowym podbiciem jaśminu.

Share this product

Opis

Duża świeca Ocean Splash Classic Candle. Orzeźwiający jak morska bryza. Główną nutą zapachową jest wyrazisty, morski zapach otulony kwiatowym podbiciem jaśminu.

Duże świece Classic Candle

Dostępne w naszym sklepie duże świece Classic Candle to produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród największych entuzjastów zapachowych wosków. Jest to obszerny i zróżnicowany asortyment, obejmujący liczne kompozycje niezapomnianych, kojących zmysły bukietów zapachowych. Warto bliżej przyjrzeć się poszczególnym świecom Classic Candle – chociaż z pewnością nie postanie na jednej!

Dlaczego warto zdecydować się na duże świece Classic Candle?

Do największych atutów, jakimi wyróżniają się duże świece Classic Candle, należy zaliczyć doskonałą jakość wosku, z którego są wykonane. Jednolita, biała barwa prezentuje się naprawdę ładnie i estetycznie, a starannie dobrany, przebadany skład pozwala na stabilne i bardzo wydajne spalanie – standardowa duża świeca Classic Candle pali się około 150 godzin przy wadze 623 gram.

Duże świece Classic Candle bardzo ceni się także z uwagi na ich designerski, elegancki wygląd. Są one zaprojektowane z pasją, prezentując różne, inspirujące style. Jako dekoracyjne elementy wyposażenia, świece te doskonale sprawdzą się jako drobne podarunki oraz nietuzinkowy sposób o wprowadzenie nieco charakteru do dowolnego wnętrza. Cieszą się one szczególną popularnością wśród kolekcjonerów – warto zatem sięgnąć po swój własny egzemplarz!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Duża świeca Ocean Splash Classic Candle”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *