Daylight świeczka Sweet Banana Classic Candle

Daylight świeczka Sweet Banana Classic Candle

14.90 

Sweet Banana – intensywnie bananowy smoothie… w nutach banan, banan i banan  a do tego delikatna nuta białych owoców i coś słodkiego na dodatek.

Share this product

Opis

Daylight świeczka Sweet Banana Classic Candle. Sweet Banana – intensywnie bananowy smoothie… w nutach banan, banan i banan  a do tego delikatna nuta białych owoców i coś słodkiego na dodatek.

Świeczki zapachowe Classic Candle

Wybierając daylight Classic Candle, można mieć duże oczekiwania. Są to produkty tworzone z pasją, zamykając w sobie unikalne kompozycje zapachów, które tylko czekają, aby się uwolnić i wypełnić powietrze wspaniałym aromatem. Świeczki zapachowe Classic Candle koją zmysły i pozwalają cieszyć się niepowtarzalnym nastrojem, uzyskanym przy pomocy mistrzowskich połączeń perfumiarskich. Orzeźwienie i słodycz – są to naprawdę wyjątkowe zapachy.

Daylight Classic Candle – wyjątkowy produkt dla wyjątkowych klientów

Daylighty Classic Candle wyróżniają się również swoim czystym, białym, aksamitnym woskiem oraz unikalnymi, estetycznymi designami. Można spodziewać się po nich w pełni profesjonalnej jakości – spalają się one wydajnie i stabilnie, dając żywy płomień i intensywnie uwalniając swoje aromaty. Świeczki zapachowe Classic Candle płonąć mogą nawet 12 godzin, dlatego są opłacalne także pod względem cenowym – nikt nie musi przepłacać za ich cudowne zapachy. Warto włączyć taką świeczkę do własnej kolekcji – z pewnością nie skończy się na pojedynczym egzemplarzu!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Daylight świeczka Sweet Banana Classic Candle”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *