Skorzystaj z naszej promocji! Darmowa dostawa już przy zamówieniu powyżej 300zł! Zobacz nasze promocje!

Pachnąca saszetka do kosza na śmieci – Trawa cytrynowa

2.09 zł

Zapraszamy do zakupu w sklepie aromatowo.pl


Szybka wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis produktu

Pachnąca saszetka do kosza na śmieci to innowacyjny produkt Pachnącej Szafy. Saszetka niweluje nieprzyjemny zapach śmieci, pozostawiając w zamian świeży aromat.

Sposób użycia i zastosowanie:  Wystarczy oderwać saszetkę wzdłuż perforacji i wsypać jej zawartość do kosza na śmieci. Saszetka doskonale nadaje się zarówno do kuchennego jak i biurowego kosza.

Masa netto: 2 x 2,5 g

Opinie Blogerów

„Co najważniejsze! Mam wrażenie, że saszetki niwelują nieprzyjemny zapach, tłumią go i nie czuć go tak intensywnie jak bez zastosowania saszetki..”

Opinia pochodzi z bloga: sprawdzaneipolecane.blogspot.com


„Jedna saszetka wystarcza na dwa użycia. Ja jednak nie wsypywałam produktu bezpośrednio do kosza, tak jak zaleca producent. Według mnie lepszym rozwiązaniem było wsypanie zawartości saszetki do pojemniczka i umieszczenie go koło kosza na śmieci.”

Opinia pochodzi z bloga: zmojegopunktuwidzenia92.blogspot.com


„Wsypując zawartość takiej saszetki do kosza, eliminujemy nieprzyjemny, wydobywający się z ogromną siłą zapach, który potrafi uprzykrzyć życie niejednej pani domu. One faktycznie dają radę w niszczeniu nieprzyjemnego zapachu !”

Opinia pochodzi z bloga: tuptusiowox.bloog.plZapraszamy do sklepu Aromatowo.pl. Przez sklep zapachydomu.pl zamówienie nie są realizowane.

Facebook

Google Plus