Skorzystaj z naszej promocji! Darmowa dostawa już przy zamówieniu powyżej 300zł! Zobacz nasze promocje!

Pachnąca saszetka do szafy Trawa Orientu z Akacją Pachnąca Szafa

4.19 zł

Zapraszamy do zakupu w sklepie aromatowo.pl


Szybka wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis produktu

Pachnąca saszetka do szafy Trawa Orientu z Akacją Pachnąca Szafa. Saszetka Trawa Orientu z Akacją, dzięki właściwościom anti-tabac, skutecznie niweluje woń dymu tytoniowego.

Saszetka do szafy, komody i garderoby wypełni wybraną przez Ciebie przestrzeń świeżym aromatem trawy cytrynowej połączonym z intensywną wonią kwiatów akacji oraz nutami szałwii i piżma. Saszetka Trawa Orientu z Akacją, dzięki właściwościom anti-tabac, skutecznie niweluje woń dymu tytoniowego. Jej świeży zapach utrzymuje się we wnętrzu do kilku tygodni w zależności od miejsca, w którym została umieszczona saszetka, wielkości pomieszczenia oraz cyrkulacji powietrza. Saszetka doskonale nadaje się do szafy, szuflady, komody jak i na półki z pościelą.

 

Sposób użycia i zastosowanie: zdejmij foliową torebkę i za pomocą taśmy klejącej umieść saszetkę w wybranym miejscu. Saszetki doskonale nadają się do szafy, szuflady, komody jak i na półki z pościelą.Zapraszamy do sklepu Aromatowo.pl. Przez sklep zapachydomu.pl zamówienie nie są realizowane.

Facebook

Google Plus